خانه / آشنایی با اصطلاحات / حالت Real World در هالولنز

حالت Real World در هالولنز

در کنفرانس شرکای جهانی مایکروسافت (WPC) که چندروز پیش برگزار شد، مایکروسافت باری دیگر هالولنز را بر روی صحنه آورد و اینبار با ترکیب آن با نرم افزار مدلسازی مایا اقدام به نمایش قابلیتهای هالولنز نمود… همراه باشید

همانطور که در ادامه مطلب و در ویدیو خواهید دادید، کارمند مایکروسافت با استفاده از هالولنز و کنترل برنامه مایا طرح سه بعدی یک موتور سیکلت را بر روی میز کار خود ظاهر و با استفاده از کنترل های موجود اقدام به بزرگ و کوچک کردن و همچنین چرخش طرح می نماید، و در همین حین کلیه تغییرات بوسیله دوربین مجهز شده برای حضار به نمایش در می آید.

در ادامه کارمند با استفاده از حالت Real World اقدام به آوردن طرح بر روی اسکلت موتور سیکلت در اندازه واقعی می کند و تنها با دستورات ساده صوتی و حرکات دست اقدام به تغییراتی آنی برروی طرح می نماید!

باهم این ویدیو را میبینیم:

به عقیده مایکروسافت ایجاد هولوگرام بسیار ارزانتر از روشهای سنتی مانند پرینتهای سه بعدی از طرحهای دوبعدی، در پروسه تولید است. نظر شما چیست؟!

درباره میلاد

کارشناس حسابداری، خرداد69 - علاقه مند به تکنولوژی، فیلم، موزیک، هر از گاهی نوشتن! - کمپانی های مورد علاقم: مایکروسافت، اپل، الجی - درصورت داشتن سوال یا هر کار دیگه ای میتونید از شبکه های زیر بامن در ارتباط باشید...

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.فیلدهای ستاره دار ضروری هستند *

*